ipuro Essentials Time to Party Room Fragrance, 100 ml

Pleasant fragrance note for atmospheric moments

CHF 8.46 CHF 9.40 -10%

(CHF 84.60 / l, Price shown includes 8,1% VAT. - Excludes delivery costs )

Content: 100 ml

Only 5 items in stock

Delivery by Friday, 09 October if you order by Monday at 23:59.

Features & Advantages

  • Reed diffuser
  • Caramel-like, fruity fragrance note
  • Even fragrance release

Frequently bought together with ipuro Essentials White Lily Scented Candle, 125 g

ipuro Essentials Time to Party Room Fragrance, 100 ml CHF 8.46 (CHF 84.60 / l)
ipuro Essentials White Lily Scented Candle, 125 g CHF 3.37 (CHF 26.96 / kg)
Total price: CHF 11.83
Description

The Essentials Time to Party room fragrance by ipuro is a reed diffuser that provides a pleasant fragrance in your rooms.

All highlights at a glance:

  • Reed diffuser: Releases the fragrance evenly into the room.
  • Caramel and fruity fragrance: Gives your rooms a distinctive fragrance.

Item no.: MUE-1010064
Content: 100 ml
EAN: 4070213004122
Manufacturer No.: 1010064
Brands : ipuro
Legal guarantee & manufacturer details
Manufacturer: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Germany, www.ipuro.com

Similar products

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Customer Reviews

English reviews written for ipuro Essentials Time to Party Room Fragrance

Related products

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder