Terra Naturi Espresso Yourself Lipliner, Espresso Brown (2,50 g)

Precise application & care for your lip contours

CHF 1.58 CHF 1.75 -10%

(CHF 632.00 / kg, Price shown includes 8,1% VAT. - Excludes delivery costs )

Colour: Espresso Brown

Only 5 items in stock

Delivery by Friday, 09 October if you order by Monday at 23:59.

Features & Advantages

  • For a defined lip contour
  • With organic jojoba oil
  • Precise application

Frequently bought together with Terra Naturi Matte Lipstick , 4 - Charming (4 g)

Terra Naturi Espresso Yourself Lipliner, Espresso Brown (2,50 g) CHF 1.58 (CHF 632.00 / kg)
Terra Naturi Matte Lipstick , 4 - Charming (4 g) CHF 3.18 (CHF 795.00 / kg)
Total price: CHF 4.76
Description

The Espresso Yourself Lipliner from Terra Naturi creates a defined lip contour and allows precise application.

All highlights at a glance:

  • Precise application: Allows the lip contour to be traced accurately.
  • Defined lip contour: Gives your lips an accentuated outline.
  • With organic jojoba oil: Formula enriched with organic jojoba oil.

Item no.: MUE-6373400
Content: 2,50 g
EAN: 2200311198566
Manufacturer No.: 6373400
Brands : Terra Naturi
Legal guarantee & manufacturer details
Manufacturer: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 2, 31020, Salzhemmendorf, Germany, www.logocos.de

Similar products

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Customer Reviews

English reviews written for Terra Naturi Espresso Yourself Lipliner

Related products

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder